89 €/mesiacPrihlásiť

KURZ GAMECRAFT

Kurz je určený deťom od 8 rokov.
Kurz otvárame na 6 školách v Bratislave:

  • ZŠ Pavla Marcelyho, Drieňová 16
  • Galileo School, Dúdvažská 6
  • CZŠ Narnia, Beňadická 38
  • ZŠ M. R. Štefánika, Grösslingova 48
  • ZŠ Mudroňova, Mudroňova 83
  • SZŠ Wonderschool, Bilíkova 34

Cena kurzu je 89 € za mesiac.

Obr 2

Celý kurz bude jedna veľká hra, v ktorej budú deti získavať body, levelovať svoje postavy a získajú špeciálne odznaky. Budeme spolupracovať aj so skutočným herným štúdiom. Tí čo sa budú naozaj snažiť, získajú certifikát o tom, že sú ozajstnými hernými vývojármi. Prihláste sa čo najskôr!

Chcem vedieť viac

Obr 1

Kurz vývoja počítačových hier pre deti. Dvakrát do týždňa si deti užijú kopu zábavy pri vymýšľaní, vytváraní a programovní hier. Vytvoríme spoločne niekoľko úžasných 2D hier, ktoré si budú môcť zahrať a pochváliť sa s nimi kamarátom.

Obr 3

Možnosti kurzu

Programovanie

Programovanie

Malí hackeri spoznajú mágiu programovania, ktorá im poskytne neobmedzené možnosti a slobodu v tvorbe.

Vedieť viac

Deti sa budú učiť programovať na konkrétnych projektoch, ktorých výsledkom budú funkčné hry. Žiadna teória, iba prax. Nemusíte sa báť, že by to nezvládli. Začneme programovať s programom Scratch, ktorý je určený aj pre menšie deti a učí ich programovať jednoduchou a hravou formou. Neskôr prejdeme na herný engine Stencyl, ktorý funguje na veľmi podobných princípoch, ale využívajú ho aj profesionáli.Pre pokročilých máme pripravené základy HTML, CSS, Java Scriptu a programovanie 3D hier pomocou profesionálneho herného enginu Unity 3D.

Game art

Gameart

Šikovní umelci spoznajú nové nástroje, ktoré im umožnia zhmotniť ich fantáziu.

Vedieť viac

Deti si budú môcť vytvoriť ich vlastné originálne postavičky do hier, zaujímavé pozadia a scény, na ktorých sa hra bude odohrávať, budú môcť navrhnúť prostredia a mapy, ktoré budú výzvou pre hráčov a naučia sa vytvoriť základné animácie. Spoznajú pritom základné princípy bitmapovej a vektorovej grafiky, pixelartu, alebo flatdesignu.Pokročilí sa budú môcť venovať modelovaniu, 3D grafike a animácii.

Game design

Gamedizajn

Deti spoznajú základnú hernú psychológiu a mechaniky, aby vytvorili hry, ktoré nikoho nepustia.

Vedieť viac

Správny gamedizajnér sa musí veľa hrať, aby sa vedel vžiť do kože hráča. Preto sa budeme hrať stolové a online hry, ale neostaneme iba pri hre, ale do hĺbky budeme skúmať na akých mechanikách a princípoch je hra postavená a ako by sa dala zlepšiť. Deti tak spoznajú základné prvky hernej psychológie a gamifikácie, ako napríkľad skóre, levelovanie, kreativita, rivalita, customizácia a iné. Na základe toho dokážu neskôr vytvárať vlastné originálne hry.

Certifikát

Certificate smaller

Pre tých najšikovnejších a najsnaživejších sme si pripravili súkromný certifikát "mladého vývojára hier", ktorý je dokladom schopností týchto šikovných detí.

Vďaka našim partnerom budú mať deti aj možnosť nahliadnuť do práce skutočných vývojárov prostredníctvom prednášok a exkurzií.

Garančnou autoritou sú naši partneri, ktorí sa v oblasti hier pohybujú už niekoľko rokov:

Powerplay manager Space unicorn Cauldron Pixel federation

Príď a vyskúšaj, či na to máš.

Prihlásiť dieťa

Načítava sa registrácia, prosím čakajte...